GABINETY PRYWATNE

Specjaliści

Logo personelu

Dr n. med. Magdalena Rauhut-Klaban

Alergolog

Dr Rauhut-Klaban zajmuje się leczeniem między innymi astmy oskrzelowej, fotodermatozy, kataru siennego, obrzęku alergicznego, wstrząsu anafilaktycznego, chorób płuc i układu pokarmowego. Będąc też specjalistą chorób wewnętrznych, zapewnia podejście holistyczne.

Logo personelu

Lek. Monika Górna-Głowska

Neurolog

Dr Monika Górna-Głowska specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu nerwowego, takich jak choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, migrena, epilepsja, choroby zwyrodnieniowe, urazy mózgu i rdzenia kręgowego oraz inne zaburzenia neurologiczne.

Logo personelu

Lek. Jarosław Supiński

ORTOPEDA

Lekarz specjalizujący się w diagnostyce, leczeniu oraz zapobieganiu schorzeń i urazów układu ruchu, takich jak choroby kości, stawów, mięśni, ścięgien oraz więzadeł. Ortopeda zajmuje się także rehabilitacją po urazach oraz operacjach ortopedycznych.

Logo personelu

MGR. Sylwia Krzewińska

PSYCHOLOG ze specjalnoscia kliniczna

Specjalista zajmujący się badaniem i interpretacją ludzkich zachowań myśli, emocji i relacji międzyludzkich. Psychologowie stosują różne techniki i narzędzia, takie jak testy psychologiczne, rozmowy terapeutyczne, terapię poznawczo-behawioralną i innych metody, aby pomóc ludziom w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi, psychicznymi i społecznymi. Psychologowie pomagają pacjentom z depresją, lękiem, uzależnieniami, zaburzeniami osobowości, traumą i innymi problemami psychicznymi.

Logo personelu

Lek. Dorota Gawrysiak

Endokrynolog

Dr Gawrysiak specjalizuje się w leczeniu chorób endokrynologicznych, w tym chorób tarczycy i zaburzeń płodności, a także otyłości, cukrzycy i nadciśnienia tętniczego. Dzięki łatwemu dostępowi do punktu pobrań krwi, czas diagnostyki ograniczony zostaje do minimum.

Logo personelu

Lek. Justyna Cal-Kocikowska

Reumatolog

Dr Justyna Cal-Kocikowska specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób reumatycznych, czyli chorób związanych z układem kostno-stawowym i tkanką łączną. Choroby reumatyczne to m.in. reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, zapalenie mięśni, zapalenie naczyń i inne. Reumatolog zajmuje się również diagnostyką i leczeniem innych chorób, które mogą wpływać na układ kostno-stawowy i tkankę łączną, takich jak choroby autoimmunologiczne i infekcyjne.

Logo personelu

Lek. Agnieszka Myszkowska-Torz

Pediatra

Pediatra pomaga w diagnozowaniu i leczeniu chorób i schorzeń, takich jak infekcje dróg oddechowych, choroby skóry, choroby serca, cukrzyca, astma, choroby genetyczne i wiele innych. Pediatra przeprowadza również rutynowe badania zdrowotne, szczepienia i zapobieganie chorobom, a także doradza rodzicom w kwestiach dotyczących zdrowia i wychowania dzieci.

Logo personelu

LEK. Martyna Darwish

BADANIA KIEROWCÓW

Badanie to może obejmować ocenę zdrowia kierowcy, testy psychologiczne, testy wzroku, testy sprawności fizycznej i ocenę umiejętności prowadzenia pojazdu. Badanie kierowców jest wymagane przed uzyskaniem prawa jazdy, ale także w okresie regularnych kontroli zdolności kierowcy do prowadzenia pojazdu, zwłaszcza w przypadku osób starszych lub z chorobami przewlekłymi.

Zależy nam na tym, aby w jednym miejscu można było zdiagnozować i leczyć różne dolegliwości naszych Pacjentów, a co za tym idzie – aby mieli dostęp do gabinetów specjalistów. W naszej placówce, Pacjentów przyjmują prywatnie lekarze specjaliści, doktorzy nauk medycznych oraz psycholog. Dzięki temu mogą zadbać zarówno o zdrowe fizyczne, jak i psychiczne.

Gabinety prywatne specjalistów w przychodni są otwarte dla Pacjentów bez ubezpieczenia NFZ lub bez skierowania od lekarza rodzinnego.

Znajduje się u nas również prywatny gabinet psychologa z uprawnieniami do psychoterapii. Pani psycholog udziela konsultacji oraz prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych.

Szybką i celną diagnostykę w naszej przychodni umożliwiają wykonywane przez nas badania USG oraz dostępność punktu poboru próbek krwi, moczu lub wymazów do laboratorium.